mapa

Automatizační technika

Automatizace hýbe světem. My hýbeme vašimi stroji. Zvýšení produkce, snížení nákladů a zkvalitnění vašich výrobků jsou hlavními důvody k nasazení našich produktů.

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte kontaktovat naše specialisty.


PLC Unitronics

Automatizace strojních procesů

Provádíme zautomatizování strojních procesů pomocí programovatelných logických automatů (PLC) Doplnění regulací a pohonů do stávajících zařízení, možnost řízení teploty, přesné polohování či sekvenční řízení pohonů.
(více informací...)


CNC prostředí

CNC řízení strojů

Zajišťujeme konverzi a repase starých obráběcích strojů (soustruhy, frézky 2,5D a 3D, drátové řezačky 2 a 4D) a jejich osazení nejmodernějšími komponenty a systémy řízení. Možnost doplnění o digitální odměřování či kompletní CNC řízení pomocí PC či embedded systémů.


Vizualizační obrazovka

Vizualizace výrobních procesů

Monitoring výrobních procesů, sběr a analýza dat je důležitým prvkem pro optimalizaci a zvýšenou efektivitu výroby. Umožňují pracovníkům přehledně sledovat aktuální stav vyráběné zakázky či včas odhalit blížící se problém např. při přeplnění dopravních cest.


Merici technika

Vážení, měření a kontrola materiálů

Kvalitní surovina je základem úspěchu. Pomocí speciálních čidel zajišťujeme monitoring a následné zpracování vlhkosti či teploty sypkých materiálů.Dále nabízíme kontinuální i statické vážení materiálů pomocí tenzometrických čidel a vyhodnocovacích jednotek.

novinky
Stavby a rekonstrukce
30.05.2011 20:34
Návázána spolupráce se stavební firmou p.Vlčka
Rozšíření nabídky
26.05.2011 16:10
Rozšířili jsme sortiment služeb o dodávky a montáže přístupových a docházkových systémů
SI Schamchtl
26.05.2011 16:08
Stali jsme se systémovým integrátorem firmy Schmachtl

archív novinek


realizované projekty
Montážní a prohlížecí stěna roletových boxů

Copyrights @ INDOPS 2010 Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno..
design & code DBsys s.r.o.