mapa

Profil firmy

Naše kooperace je založena na kompletní spolupráci divizí automatizace, výroba strojů, elektro, výpočetní technika a instalatérské práce. Díky úzké spolupráci jednotlivých divizí jsme schopni dodat jak samostatné  služby jednotlivých divizí, tak i kompletní dodávky strojů a zařízení včetně montáže a servisu u koncových zákazníků. Rozsah prací se odvíjí od požadavků klienta.

Automatizace: Nabídka kompletních řídících systémů. Vizualizace výrobních procesů, sběr dat, řízení NC strojů. Softwarová činnost převážně pro PLC Unitronics, ale i jiné SW práce včetně IT prací. Měření vlhkosti. Měření a vážení materiálů. Řízení a regulace.

Výroba strojů: Zakázková výrobu strojů, konstrukční a projekční práce, kovovýrobu strojů a prvků s tím spojených. Kompletní dodávky strojů a úpravy starších strojů. Výroba vážících zařízení a průmyslových vah pro obchodní vážení.

Elektro + PC: Výroba rozvaděčů, instalace rozvodů na strojích a v budovách, silové i datové rozvody, opravy a úpravy s možným následným servisem. Výroba počítačů podle požadavků klienta a dodávky kompletních PC sestav, pracovních stanic i embedded počítačů. Sestavy přesně dle požadavků klienta, záložní systémy a sítě včetně UPS. Jsme systémovým integrátorem společnosti Schmachtl - dodávky veškerého sortimentu.

Voda + topení Kompetní dodávky instalatérských a topenářských prací. Dodávky s tím spojené včetně vybavení a prací dle požadavků zákazníka. Dodávky radiátorů a potrubí přes bojlery, až po toalety, bidety, vany, ohřívače a baterie. Dodávky vodovodních přípojek a odpadního potrubí jsou samozřejmostí.

 

novinky
Stavby a rekonstrukce
30.05.2011 20:34
Návázána spolupráce se stavební firmou p.Vlčka
Rozšíření nabídky
26.05.2011 16:10
Rozšířili jsme sortiment služeb o dodávky a montáže přístupových a docházkových systémů
SI Schamchtl
26.05.2011 16:08
Stali jsme se systémovým integrátorem firmy Schmachtl

archív novinek


realizované projekty
Montážní a prohlížecí stěna roletových boxů

Copyrights @ INDOPS 2010 Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno..
design & code DBsys s.r.o.