mapa

Kompletní dodávky instalatérských, topenářských a odpadních prací

Kvalitní a léty ověřené služby.

Vodovodní instalace

Voda

Rozvody potrubí pro vodu a topení z plastových a měděných trubek. Vodoinstalatérské práce z plastového potubí PPR. Opravy a úpravy stávajícího vodovodního a odpadového potrubí. Montáže, výměny elektrických a kombinovaných vodovodních ohřívačů a bojlerů. Opravy a výměny vodovodních baterijí a jejich příslušenství.

Topeni

Topení

Rozvody potrubí pro topení z měděných a vícevrstvých trubek. Topenářské práce z měděného a plastového potrubí s hliníkovou vložkou. Opravy a údržba stávajícího topného systému. Montáže, výměny radiátorů a koupelnových trubkových otopných těles a zařízení. Rozvody potrubí pro podlahové vytápění včetně rozdělovacích zařízení s možností elektrického řízení.

Dodávky a instalace

Dodávky

Dodávky a instalace van, toalet, umyvadel, pisoárů, bidetů, baterijí,sprchových koutů, bojlerů, průtokových ohřívačů, expanzních nádob, radiátorů, výměna raditorových ventilů za termostatické. Instalace elektrokotlů a kotlů na tuhá paliva.

Montáže

Montáže

Montáže vodovodního a kanalizačního potrubí pro novostavby včetně přípojek a následných rozvodů. Rozvody kanalizace, vody a topení v novostavbách, při rekonstrukcích domů, bytů, průmyslových objektů a různých staveb.
Opravy poškozených toalet a různých netěsných odpadních a vodovodních zařízení.
Přípojky pro myčky, pračky a sanitární vybavení. Montáže podružných vodoměrů. Termostaty, regulace, řízení.

novinky
Stavby a rekonstrukce
30.05.2011 20:34
Návázána spolupráce se stavební firmou p.Vlčka
Rozšíření nabídky
26.05.2011 16:10
Rozšířili jsme sortiment služeb o dodávky a montáže přístupových a docházkových systémů
SI Schamchtl
26.05.2011 16:08
Stali jsme se systémovým integrátorem firmy Schmachtl

archív novinek


realizované projekty
Montážní a prohlížecí stěna roletových boxů

Copyrights @ INDOPS 2010 Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno..
design & code DBsys s.r.o.